Stylové bermudy: Nejlepší volba pro letní módu

Bermudy

Představujeme vám nejnovější trend - bermudy! Tyto krátké kalhoty jsou ideální pro letní dny, kdy chcete být pohodlní a zároveň styloví. Přinášíme vám několik tipů, jak je nosit a s čím je kombinovat.

Historie bermud

Bermudy, krátké kalhoty, jsou populárním kouskem oděvu v letním období. Historie bermud se datuje až do 20. století, kdy byly původně navrženy pro britské vojáky sloužící na Bermudách. Tyto krátké kalhoty se vyznačovaly délkou nad kolena a měly být praktickým řešením pro horké a vlhké podnebí této oblasti.

Po skončení druhé světové války se bermudy staly populární i mezi civilisty a dnes jsou oblíbeným oděvem po celém světě. Existuje mnoho variant bermud - od jednobarevných klasických modelů po pestré vzory a moderní střihy.

Ať už je nosíte na pláži nebo v městském prostředí, bermudy jsou stále symbolem volného letního stylu.

Materiály a střihy

Materiály a střihy pro bermudy

Krátké kalhoty, známé také jako bermudy, jsou ideální volbou pro všední den i volnočasové aktivity. Při výběru materiálů and střihů je nutné brát v úvahu pohodlí, pružnost a kvalitu. Pro bermudy se nejčastěji používají lehké a vzdušné látky jako bavlna, plátno nebo denim. Co se týče střihu, můžeš zvolit klasický volný střih s patnácticentimetrovou délkou nebo modernější skinny verze. S správným výběrem materiálu a střihu si můžeš být jist, že budeš pohodlně a stylově vybaven na jakékoli příležitosti.

Stylové kombinace

Pokud rádi nosíte bermudy, máme pro Vás několik tipů na stylové kombinace. Ať už dáváte přednost sportovnímu stylu nebo elegantnějšímu outfitu, bermudy jsou výbornou volbou pro letní dny. S krátkými kalhotami můžete zkombinovat košile, trička, topy či halenky v různých barvách a vzorech. Pokud se chystáte na večírek, doplňte svůj outfit například lehkou blůzkou a podpatky. Pro volnočasové aktivity na pláži nebo procházce po městě zase sáhněte po pohodlných teniskách a tričku s potiskem. Se správným oblečením z bermud uděláte středobod vašeho outfitu!

Vhodné příležitosti pro nošení bermud

"Vhodné příležitosti pro nošení bermud"

Bermudy jsou skvělou volbou nejen v letních měsících, ale i na dovolené či sportovní akce. Níže najdete několik tipů, jak je nosit stylově a vkusně.

1. Procházky po pláži - Bermudy jsou ideální pro procházky podél moře. Kombinujte je s tričkem a kšiltovkou a vaše outfit bude dokonalý.

2. Sportovní aktivity - Pokud se chystáte na sportovní akci, bermudy jsou tou nejlepší volbou. Jsou pohodlné a umožňují volný pohyb.

3. Volnočasové aktivity - Při setkání s přáteli anebo posezení v parku můžete bermudy sladit s košilí nebo mikinou a oblečení bude pohodlné i stylové zároveň.

Bermudy jsou skvělým kouskem, který by neměl chybět v žádném šatníku. S trochou fantazie lze kombinovat s mnoha různými kousky doplňkových outfitů a dle situace si tak nachystat perfektní styl na každý okamžik dne i noci!

Inspirace z módních přehlídek

Inspirace z módních přehlídek: Stylové kombinace s bermudami. Podívejte se na trendy využití krátkých kalhot na přehlídkách a nechte se inspirovat pro vaše další letní outfity.

Bermuda jako součást letního outfitu

Bermudy jsou ikonickým kouskem oblečení, které se nejvíce spojují s letním obdobím. Když si vezmete pohodlné bermudy na sebe, okamžitě získáte pocit volnosti a nenucenosti. Své místo mají však i v módních kreacích pro speciální příležitosti. Pokud se rozhodnete začlenit bermudy do svého letního outfitu, můžete je kombinovat s různými topy, tričky, halenkami nebo košilemi. Bermuda jako součást letního outfitu je skvělou volbou pro každého muže, který chce cítit se pohodlně a zároveň stylově v létě.

Trendy v nošení bermud

Bermudy se staly jedním z nejpopulárnějších trendů v letním oblečení. Krátké a vzdušné, bermudy jsou ideální pro teplé dny, ale také mohou být elegantní doplněk do městského stylu. Nad koleno nebo přes koleno, s potiskem nebo bez, pestrou barevností nebo klidnými odstíny - možnosti nošení bermud jsou skutečně neomezené. Naše kolekce nabízí moderní styly a novinky, které dokážou posunout tento klasický kousek na novou úroveň. Zkrátka a dobře, pokud chcete vypadat trendy a pohodlně v letních měsících, bermudy jsou tím správným volbou.

Příklady celebrit, které nosí bermudy

Pokud hledáte inspiraci, když se přemýšlíte o nošení bermud, podívejte se na následující celebritní příklady. Od sportovců až po herečky, bermudy jsou oblíbené kalhoty pro mnoho slavných lidí.

1. David Beckham: Jedna z největších ikon módy, David Beckham, má rád pohodlný styl a často nosí bermudy, jak při turistice s rodinou nebo když relaxuje u bazénu.

2. Jennifer Aniston: V období letních měsíců je Jennifer Aniston vidět v krátkých kalhotách téměř každý den - více než často zvoluje právě bermudy.

3. Rafael Nadal: Na kurtech tenisových turnajů je Rafael Nadal sice povinný nosit dlouhé kalhoty, ale mimo zápasové pole si rád obléká volnější oblečení včetně bermud.

4. Rihanna: Kdykoliv je Rihanna vidět v bermudách, zdůrazňuje jejich využitelnost i v reprezentativní společnosti.

5. Christiano Ronaldo: Podobně jako David Beckham, i Cristiano Ronaldo se nebojí chodit v pohodlném a lehkém stylu s obvykle světlými kousky a nabytím konkrétním typickým střihem bermud.

6. Lily Collins: Herečka Lily Collins často volí rockový styl a láká ji móda 90. let, včetně nosit kratší kalhoty jako jsou bermudy.

Ať už jste na dovolené, na pláži nebo v městském parku, jednou z variant může být outfit s bermudami inspirovaný řadou slavných lidí.

Závěr - Noste bermudy se sebevědomím a stylém, budou perfektní volbou pro letní dny!

Publikováno: 31. 07. 2023

Kategorie: móda

Autor: Jana Marková

Tagy: bermudy | krátké kalhoty